Reklama

Srp
2
2015

Tradice a jistota nade vše

Asus servis je zde pro své zákazníky připraven každý všední den, reaguje na veškerá přání svých zákazníků a snaží se jim vyjít vstříc. Servis poskytuje kompletní služby v oblasti celkové výpočetní techniky, zahrnuje tedy PC a notebooky a další elektrotechniku s tím související. Vzhledem k tomu, že opravy PC a notebooků jsou stále více vyžadovány, neustále se vzděláváme a zdokonalujeme v tomto oboru. Garancí kvality je hlavně kladná reference a to, že zákazníci se na nís s důvěrou a stále rádi obracejí, protože vědí, že oprava notebooku či jejich stolního PC bude provedena s profesionální kvalitou a hlavně ve velmi rychlém čase, což často bývá u zákazníků tím nejdůležitějším požadavkem.

Služby v nabídce pro vás

Čím tedy vlastně lákáme své zákazníky? Co vše zahrnuje PC servis? Zmiňme následující kategorie pro základní představu. Jde především o instalaci a reinstalaci aktualizací, také můžeme poskytnout záchranu dat, což se stává stále častějším požadavkem ze strany našich zákazníků, dále ještě zmiňme údržbu počítačových sítí a tolik důležité poradenství. Poradenství v této oblasti je určitě velmi důležitým odvětvím, které by mělo být nabízeno v každém PC servisu. Prostřednictvím poradenství se člověk může dozvědět spoustu důležitých informací, které mohou zabránit či zmírnit potřebnost opravy počítačů.

Nadstandardní služby a další

Další sekcí, které se můžete od našeho servisu dočkat, jsou určité typy nadstandardních služeb, hlavně takového typu, že jsme schopni zapůjčit vám své techniky po dobu opravy přímo k vám domů, aby opravy notebooků a stolních PC bylo co nejrychlejší a pro vás hlavně co nejpohodlnější. Je také možnost domluvit expresní druh opravy s naším odborným týmem pracovníků. Pokud vás tedy zaujala nabídka služeb a rádi byste s námi začali spolupracovat, neváhejte a kontaktujte nás, a to buď telefonicky, nebo osobně v Petýrkově ulici na Praze 4 na Chodově. Těšíme se na spolupráci a služby pro vás, Váš servis PC a notebooků Asus.


Comments are closed.

Publikovaných PR článků: 11686

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv