Reklama

Kvě
5
2015

Tvorba video upoutávky, promovideo, svatební video – vše v té nejvyšší kvalitě

V současné době téměř není lepší nosič, který zachytí nezapomenutelný okamžik, popřípadě představí vaši společnost nebo vaše produkty, než je videozáznam. Movie Factory, odborník na videoprodukce, pracuje se širokým spektrem výrazových prostředků, v nichž hraje hlavní roli právě videozáznam.

Zvěčněte zásadní událost vašeho života za pomoci videoprodukce

Zaujal vás zajímavý příběh lidí, o nichž by se měla dozvědět i veřejnost, anebo je něčí příběh natolik neobyčejný, že stojí za to jej zaznamenat? Jsme tu pro vás. Tým kameramanů s profesionálním přístrojovým vybavením vám pomůže s realizací vašeho dokumentu, reportáže, záznamu koncertu a libovolných událostí. Při práci pak používáme v podstatě libovolný počet kamer.

Reklamní spoty informují o kvalitách vašich produktů

Neocenitelným prostředkem, se kterým vhodně představíte svůj projekt, produkty, anebo třeba firemní záměr, je právě opět video záznam. Náš tým vám dokáže natočit reklamní spoty, kde budou viditelné klady vašeho záměru nebo zvýrazněna pozitiva předváděného produktu. Natáčíme rovněž propagační a instruktážní videa pro muzea, nebo firmy. Pokud pořádáte kulturní, či společenskou akci, můžete využít možnosti zviditelnění pomocí video upoutávky nebo promovidea.

Natáčíme také kvalitní svatební videa

Svatba je natolik významným životním milníkem, že ji bezesporu stojí za to zaznamenat. Natočíme pro vás charakteristické svatební video. Když jej po nějaké době opět shlednete, určitě se nebudete nudit a pokaždé objevíte nové detaily. Používáme prvotřídní techniku a nabízíme až 4K-UHD rozlišení a při každém natáčení stabilní a ostrý záběr.


Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv