Reklama

Dub
22
2015
Nezařazené

U nás to je vždy výhodné

V Europarku nakoupíte vždy výhodně. Nákupní centrum Vám nabízí spousty slev.
Slevu 20 % můžete získat v prodejně A3 Sport. Sleva se vztahuje ne nezlevněné zboží. Kdyby Vám to bylo málo, tak A3 Sport Vám dá slevu i na zlevněné zboží a to přesně 10 %.
V nový prodejně Gina Laura si můžete uplatnit slevu 33 % i na zlevněné zboží a mnoh slev Vás taky čeká v prodejně Triumph, kde si můžete nakoupit spodní prádlo, plavky nebo noční prádlo.
Ani banky nejsou pozadu se slevami. V Raiffeisenbank Vám nyní k účtu eKonto Smart za 0 Kč dají navíc i spořicí účet s úrokem 1,3 %.

Luštěte a vyhrajte

Hrajte s prodejnou Asat – svět hodinek. Za správné vyluštění tajenky, kterou naleznete v našem magazínu, můžete vyhrát dárkový poukaz v hodnotě 500 korun na nákup v prodejně Asat – svět hodinek. Nákupní centrum vybere až 5 výherců!
Znění tajenky zasílejte do 3. Května 2015 na emailovou adresu yuliya.savchenko@europark.cz. Znění nám zasílejte spolu s Vaším jménem a telefonickým kontaktem. Výherce pak najdete na našem webu Nákupní centrum Europark Vám přeje hodně štěstí.

Máte doma nadaného malého luštitele?

V magazínu Nákupního centra Europark najdete labyrint pro malé luštitele. V labyrintu se musí kuřátko dostát ke slepičce. Najdete jeho cestu? Jestli se Vám podaří, aby kuřátko přešlo úspěšně až na konec labyrintu, můžete vyhrát až 5x polštář Furby.
Vyluštěný labyrint vystřihněte a vhoďte do 3. Května do boxu v prodejně Bambule. Vybereme až 5 výherců, kteří získají polštář Furby od prodejny Bambule. Výherce a správné řešení najdete na naší stránce.

Zapněte mozek a zabavte se spolu s Europarkem !


Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv