Reklama

Úno
21
2018

V Dianetickém centru Praha jsem absolvoval Purif

Jak jsem pomocí scientologie rehabilitoval svoji imunitu.
Asi před patnácti lety jsem v Dianetickém centru v Praze absolvoval OČISTNÝ PROGRAM PURIF. Je to očistný proces při kterém se pocením v sauně, za pomoci vitaminů a minerálů, vyplaví z těla nečistoty. Tím se obnoví obranyschopnost těla. Od té doby jsem zdravý.

V Dianetickém centru Praha jsem absolvoval Purif

V Dianetickém centru Praha jsem absolvoval Purif

Rok po absolvování Purifu jsem potřeboval zprávu o svém zdravotním stavu. Moje obvodní doktorka mě poslala na celkové vyšetření krve moči atd. Když jsem si přišel pro výsledek, podívala se na mě, smála se a řekla: „Pane P. vy jste odporně zdravý.“ Také jsem se smál, poděkoval jsem jí za poklonu a byl jsem zdravý.
Pár letech nato jsem pomáhal manželům K. opravovat oplocení chaty. Pani K. mluvila o zdraví svého manžela a zmínila se i o tom, že pracovala jako laborantka u profesora Poledne, když dělal výzkum srdce a krevního oběhu. Druhý den jsem jí přinesl výsledky své zdravotní prohlídky, byl jsem zvědavý na její názor. Bylo to několik listů. Pročetla je jednou, pročetla je po druhé a potom je začala otáčet a prohlížet z obou stran. Zeptal jsem se jí, „Co hledáte pani K.“ Odpověděla mi, „Dívám se, jestli to není podvrh. Vyšetřovali jsme muže i ženy různého věku a každý měl něco, každý měl v nálezech nějakou položku nebo více položek mimo normu, vy nemáte nic. A to máte dělané hodnocení ve vašich nálezech podle přísnější evropské normy.

Purif - vitamíny, pohyb, sauna a výsledek tělo bez toxinů, čistá mysl

Purif – vitamíny, pohyb, sauna a výsledek tělo bez toxinů, čistá mysl

Pro vás by musel profesor Poledne založit novou skupinu.
Když to teď píši a vybavuji si různé reklamy v televizi na léky, tak si uvědomuji, že by bylo prospěšné, kdyby byla také vysílaná reklama na Purif, aby měli diváci možnost volby.
Purif vytvořil L. Ron Hubbard, aby nečistoty v těle neovlivňovaly a nezkreslovaly hodnoty měřené při práci s myslí. Scientologie je duchovní technologie stojící svojí přesností a precizností v dosahování výsledků na úrovni počítačové techniky


Comments are closed.

Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv