Reklama

Lis
30
2016

Vánoce v Europarku

Příjemné vánoční nákupy v Praze?

Ano, příjemné nakupování o vánocích zažijete v nákupním centru Europark. Od pátku 25. listopadu máte možnost zavítat do pasáže EUROPARKU užít si vánoční atmosféru na tradičních vánočních trzích. Svíčky a svícny, dárková balení čajů a kávy a k tomu všemu vánoční ubrusy a prostírání, ozdoby, světelné řetězy, umělé stromky, ale také vzácné kameny a minerály, kožené výrobky a dárkové sady peněženek, šperky z chirurgické oceli, dárková keramika. Svůj stánek tu bude mít také nepostradatelná balící služba
Trhy uvnitř obchodního centra doplní venkovní prodej vánočních stromků (od 18. 11.), adventních věnců a dekorací z jehličnanů a jmelí (od 25. 11.), třeboňských kaprů (od 17. 12.) a zábavní pyrotechniky (od 27. 12.).
navštivte nákupní centrum Europark Štěrboholy v Praze.

Nákupní centrum Europark vás zve na Mikulášskou nadílku

V sobotu 3. prosince od 14 hodin zveme všechny děti na Mikulášskou nadílku, již na vás čeká Obchodní centrum Europark Štěrboholy . Program bude na multimediálním kamionu s obrazovkou v ladovském duchu tradičních českých Vánoc. Parkoviště před EUROPARKEM se promění na celé odpoledne v místo veselého a pestrobarevného reje, zábavného programu s písničkami a soutěžemi ve výlovu kapříků, pletení vánoček a zdobení stromečků. Zdarma se bude podávat horký nealkoholický punč na zahřátí a křupavý trdelník, rozdávat se budou vánočky a perníčky.

Návštěvníci nákupního centra Europark mohou splnit dětem přání

Od 24. listopadu probíhá v obchodním centru EUROPARK již dvanáctý ročník charitativní akce Dopisy Ježíškovi – v pasáži je umístěn stojan s fotografiemi 405 dětí z 12 dětských domovů, jejich jmény a osobními přáníčky adresovanými Ježíškovi. Návštěvníci EUROPARKU si tak mohou vybrat, které přání dle svých možností mohou splnit, dárek zakoupit, odevzdat ho hostesce, aby poté mohl putovat ještě před Štědrým dnem do dětského domova. 26. listopadu od 14 hodin proběhne Slavnostní otevření Dopisů Ježíškovi:
setkání s Nadací Naše dítě a její ředitelkou Ing. Zuzanou Baudyšovou
pozvání přijali herecké osobnosti – Hana Vagnerová, Andrea Kerestešová, Alice Bendová a Miroslav Šimůnek. Zazpívá Veronika Spurná, herečka, zpěvačka, tanečnice a youtuberka. Vystoupení dětí z tanečního klubu Modroočko z Býchor. Vystoupení klávesy a zpěv dětí z DD Býchory. Zahraje cimbalistka Vlaďka Křenková. Moderuje Iva Bendová. Kreativní vánoční workshopy: zdobení vánočních koulí, výroba vánočního těžítka, výroba vánočního svícnu.
Dárek od vás každé dítě pod stromečkem potěší!

Užijete si nejen čas lásky, ale také <ahref=“http://www.europark.cz/cz/nakupy_v_praze“>nákupy v Praze.
Obchodní centrum Europark Štěrboholy se na Vás těší každý den.


Comments are closed.

Publikovaných PR článků: 11686

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv