Reklama

Bře
1
2015

Velmi oblíbený komín

I malé děti učíme, že oheň je dobrý sluha, ale špatný pán, přitom si sami často neuvědomujeme, jak je pro nás oheň ve skutečnosti přínosný. Raději topíme plynem a dáváme volný průchod vlastní lenosti, než abychom ušetřili nějaké ty výdaje a sami se přičinili při přípravě dřeva na topení tuhými palivy. Navíc bychom tím pomohli i životnímu prostředí, protože topení tuhými palivy je naprosto ekologické. Díky stoupajícím cenám energií o tuhých palivech přemýšlí stále víc lidí, mnozí si již nechali systém vytápění doma předělat. Pokud se chystáte vybudovat i u vás doma krb nebo krbová kamna, nespoléhejte na váš stávající komín. Zejména zděné komíny dost trpí, když musí odvádět spaliny z tuhých paliv, protože spalováním dřeva vznikají často kyselé kondenzáty, které umí zděnému komínu velmi znepříjemnit život.

Počítejte s tím raději už dopředu a vybavte váš dům kvalitním komínem, kterému neublíží žádné spaliny, a tím je nerezový komín. Nerezová ocel prvotřídní jakosti odolává extrémním teplotám, vlhkosti i působení chemických sloučenin. Díky tomu získávají nerezové komíny svou dlouhou životnost, kvalitní vlastnosti propůjčují nerezovým komínům také jejich bezúdržbovost, nemusíte se tedy o ně vůbec starat.

Montáž je velice jednoduchá, komíny nerez sestávají z několika dílů, které stačí smontovat dohromady. Vzhledem k nízké hmotnosti nerezové oceli se s díly velmi dobře manipuluje a jednoduše z nich tak sestavíte výsledný komín. Nerezový komín si můžete pořídit jako set nebo v případě potřeby speciálního řešení nakupte jednotlivé díly komínu zvlášť a sestavte jej až na místě. Tím se vyhnete problémům, jak najít komín správných rozměrů právě pro váš dům. Neváhejte a vyberte si ten pravý komín pro váš dům na Komíny-nerez.cz.


Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv