Reklama

Dub
30
2015
Nezařazené

Vestavba pojízdné dílny

Využíváte denně ke svému podnikání vozidlo? Vaše auto, které je podstatnou součástí vaší práce by mělo být také vaší vizitkou. Vestavěná pojízdná dílna samozřejmě působí profesionálně, ale především vám umožní převážet veškeré potřebné nářadí či materiál bezpečně a prakticky.

Vestavba pojízdné dílny je ideální pro užitková, servisní, montážní či zásahové vozidla. Díky mnohaletým zkušenostem z oblasti výroby kovového nábytku jsme vám schopni sestavit pojízdnou dílnu přímo na míru vašemu podnikání a vašim požadavkům. Kovový nábytek má mnoho výhod. Jednou z předních vlastností je jednoduchá montáž a demontáž nábytku. Je také důležité vzít v potaz, že kovový nábytek nabízí dlouhou životnost a požární odolnost.

Samotnou podstatou pojízdné dílny je však její praktické využití v praxi. Jen si představte, že již nebudete muset dlouze a složitě hledat konkrétní věc, žádné přehrabování. Vše budete mít přehledně uspořádané a vždy po ruce. Každý kousek vašeho nářadí bude mít své místo. Ušetříte tak spoustu času a převážení ve vozidle tak bude naprosto bezpečné.

Pojízdné dílny realizujeme individuálně na základě vašich přání a požadavků. Díky nepřebernému množství variant skříní, polic, regálů, pracovních desek, boxů či úložných van se zásuvkami věříme, že s vestavbou do vašeho vozidla budete maximálně spokojeni.


Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv