Reklama

Dub
30
2015

Více než půl milionu diváku objevilo Dianetiku

Přes 500.000 televizních diváků v Uruguayi se čerstvě seznámilo s technologií Dianetiky v desetiminutovém pořadu kde diváky místní Scientolog seznámil s knihou Dianetika a DVD Jak používat Dianetiku. V pořadu nazvaném „Kvalita života“ se moderátor ptal na širokou řadu otázek týkajících se Dianetiky, přičemž bylo vysvětleny pojmy jako Reaktivní mysl a efekt. Pořad zaujal velké množství diváků. Po shlédnutí pořadu diváci zaplavili studio telefonáty s žádostmi o objednání knihy Dianetika a žádostmi o další informace o Dianetice. Ohlas kampaně diseminace Dianetiky v Latinské americe byl jak na pořady v televizi, rádiu tak i na pořádané semináře. S tím jak se veřejnost seznamuje s Dianetikou formují se v jednotlivých zemích skupiny Dianetických auditorů a roste zájem o Dianetiku. Díky rychlému růstu se z těchto skupin brzo stanou Dianetická centra, která budou dodávat poli zájemců úvodní služby lidem v Urugvayi.

Pokud se chcete seznámit stejně jako tisíce lidí v Urugvayi s technologii L. Ron Hubbarda popsanou v knize Dianetika – moderní věda o duševním zdraví můžete si zakoupit a přečíst knihu Dianetika nebo shlédnout DVD Jak používat Dianetiku.

Obsah dvoudiskového DVD Jak používat Dianetiku:

DISK 1: Dozvíte se, jak mysl funguje, jak může způsobit tělu onemocnění, jak prenatální zážitky ovlivňují člověka, jak funguje auditing, jaká pravidla auditor při auditingu musí používat, osobní příběhy lidí, kteří mají zkušenosti s Dianetikou a další.

DISK 2: Poznáte, co je cílem Dianetiky, jaký je váš potenciál přežití, jak se stane, že se člověk začne chovat například jako jeho rodič, jak vznikají psychosomatické nemoci a co s nimi, jak zvládat ztráty a zranění a další.

Dianetika – Moderní věda o duševním zdraví je nejčtenější a nejuznávanější kniha, která kdy byla napsaná o lidské mysli. Tento film čerpá přímo ze stránek knihy a odhaluje, jak negativní zážitky z vaší minulosti způsobují, že se vaše mysl odchyluje od racionálního myšlení a chování – aniž byste o tom věděli. A co víc, tento film vás přesně učí, jak používat precizní dianetický auditovací postup, abyste nalezli zážitky z minulosti a odstranili jejich negativní účinky.

Slovo Dianetika pochází z řeckého slova dia, což znamená skrze a nous, znamenající duše. Plná definice tohoto slova znamená: „co duše dělá tělu“. Dianetika tedy odhaluje a zvládá vliv duše na tělo a takto pomáhá poskytovat úlevu od nechtěných pocitů a emocí, nehod a psychosomatických chorob (choroba způsobená zvýšeným duševním napětím).

Dianetika je dobrodružství. Je to výzkumná cesta do terra incognita (neznámá zem, oblast, věc) do lidské mysli, oné nesmírné a dosud nepoznané říše, rozprostírající se asi centimetr za naším čelem.


Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv