Reklama

Pro
2
2017
Nezařazené

Vydavatelství Bridge Publications, Inc. – Vydavatelství Scientologické literatůry

Vydavatelství Bridge Publications, Inc. bylo založeno v roce 1981 Scientologickou církví ve Spojených Státech Amerických a jeho sídlo bylo umístěno do Los Angeles, v Californii.

Bridge Publications exteriér budovy tiskového centra

Bridge Publications exteriér budovy tiskového centra

Vydává díla L. Ron Hubbarda. Svými poblikacemi uspokojuje poptávku po knihách od L. Ron Hubbarda v regionech spadajících pod Severní a Jižní Ameriku, Afriku, Asii, Austrálii, Nový Zéland a Oceánii. Sesterská organizace je New Era Publications ApS v Kodani v Dánsku, která publikuje díla pana Hubbarda pro Evropu, Velkou Británii, Společenství nezávislých států (Rusko), Indii a Střední Východ.

BRIDGE PUBLICATIONS, INC.  tiskové centrum Scientologické církve

BRIDGE PUBLICATIONS, INC. tiskové centrum Scientologické církve

Historie Bridge Publications se ve skutečnosti datuje k vydání nejvýznamnějšího díla pana Hubbarda a sice knihy Dianetika: Moderní věda o duševním zdraví. Aby pokryl rostoucí poptávku po jeho dílech ve Spojených státech, první organizace výlučně věnována publikování díl pana Hubbarda byla založena v roce 1951 ve Wichite, USA. Bylo to místo, kde autor pracoval na dalším výzkumu, psal knihy a práce odhalující jeho objevy a dodával přednášky pro komunitu Dianetika z celé země.

CELOSVETOVÁ EXPANZE
Následující rok přestěhoval pan Hubbard svůj úřad do Phoenixu v Arizoně a následovalo další publikování, vydávání knih a dalších dokumentů, tak jako jeho výzkum postupoval. S expandující Dianetikou a Scientologii celosvětově, publikace se začaly distribuovat dále z Londýna a Philadelphie. Krátce na to vzniklo v roce 1955 ve státě Maryland (Silver Spring) Distribuční centrum. Bylo blízko Zakládajíci Scientologické Církve ve Washingtonu, kde L. Ron Hubbard působil jako Výkonný ředitel. Jeho knihy a přednášky byly distribuovány skrz pět kontinentů.

Aby se ještě zefektivnila distribuácia tak v roce 1971 bylo založeno Publications Organization United States v Los Angeles. Po dalším růstu v průběhu pěti let se všechny její operace přesunuly do Hollywood-u. Následně, aby byl pokryt dosah a účel, byla v roce 1981 organizace přebudována na Bridge Publications, Inc.

vydavatelství Scientologické literatury Bridge publication

vydavatelství Scientologické literatury Bridge publication

DIGITÁLNÍ ÉRA
V roce 1988 pokračovala expanze Bridge Publications dále. Přemístili se blízko Fountain Avenue (kde administrativní prostory přetrvaly do roku 2009). V 1991 se výrobní a distribuční divize přesunuly do Bandini Boulevard v Commerce, Californii. Byly to prostory Bandini, kde Bridge Publications poprvé instalovala digitální tisk. V roce 2006 se pak oddělení digitálního tisku rozšířilo na celou výrobní fabriku.

V červnu 2009 následoval projekt obnovy a uchovávání psaných děl a přednášek pana Hubbarda a vydavatelství se dále rozšířilo, aby pokrylo rostoucí poptávku. Bridge Publications se rozkládá na ploše 276 000 čtverečních stop v umělecky laděném zařízení Olimpic Boulevard v Los Angeles.

Vydavatelství Scientologické literatury Bridge Publication

Vydavatelství Scientologické literatury Bridge Publication

BRIDGE DNES
Dnes je Bridge Publications ve fázi, kdy nejnovější výrobní haly špičkové kvality, oceněné mnoha oceněními, plně automatizované distribuční centrum a administrativní kanceláře dohlížející na propagaci, marketing a prodej děl L. Ron Hubbarda pokrývají poptávku po jeho dílech.

BRIDGE PUBLICATIONS
5600 E. Olympic Blvd.
Los Angeles, CA 90022
United States


Comments are closed.

Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv