Reklama

Bře
5
2016

Vynikající informační systém školky je tu pro vás, hodí se i pro jesle a dětské skupiny

Potřebný modul docházky zpracovaný společností Dignus je aplikovatelný jak na rodiče, jejich děti, tak na zaměstnance. Potřebný online informační systém pro školky, jesle a dětské skupiny má snadný systém užívání a je stoprocentně zabezpečen. Víceúčelový informační systém školky Dignus se udělal pro pracovníky v MŠ, pro rodiče svěřených dětí i pro nadřízené v mateřské školce, zlepšuje kooperativu mezi rodiči a pedagogy při výchově svěřených dětí. Modul poskytuje potřebné informace pro rodiče, dají se do systému vkládat novinky, fotografie, stejně tak se dají uložit i podklady pro fakturace. Současně se díky hodnotnému, přesto snadnému systému vypočítává školné ze záznamů o docházce. Snadný informační systém školky pomáhá zaměstnancům i zaměstnavatelům třeba při správě a evidenci dovolenek. Spočítání statistik a sestav pro školský management je přirozeností modulu.

Správce dětského zařízení, MŠ nebo jeslí by si ze zákona měl kontinuálně kontrolovat docházku dětí, proto je nezbytné zavést evidenci svěřených děti. Výtečný docházkový systém pro školky, jesle a dětské skupiny Dignus vytvořil elektronickou registraci docházky s využitím čipů nebo karet. Program Dignus byl vytvořen pro usnadnění administrativní práce, zároveň usnadní zaznamenávání chodu MŠ, jeslí, popřípadě dětské skupiny. Modul Dignus bude školským pracovníkům před uvedením do praxe ukázán, pomůže se jim s prvotními nesnázemi, veškeré dotazy se ihned zodpoví.

Modul se stane přítelem i pedagogům, kteří lépe ovládají výchovu dětí než administrativní práce. Program Dignus zjednodušuje veškerou administrativu na úplné minimum. Školním zařízením anebo skupinám se jednotlivé programy předkládají na míru a zakódované, konkrétní program Dignus je ochráněn před přístupem neoprávněných osob.


Comments are closed.

Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv