Reklama

Kvě
1
2015

Zajistěte si profesionální stavební dozor

Plánujete výstavbu domu nebo jiného objektu? Nebo máte před sebou složitou rekonstrukci? Pak se neobejdete bez stavebního či technického dozoru, který zajistí, že se vše vydaří. Stavební dozor nebo právě technický dozor je navíc v některých případech stanovených zákonem nezbytnou záležitostí. Neváhejte tedy a vyberte si takový, který vám zaručí prvotřídní služby.

Ulehčete si výstavbu s profesionálním dozorem

Potřebujete správného člověka pro technický dozor nebo stavební dozor? Pak vám doporučujeme webové stránky stavbyadozory.cz, kde poskytují širokou škálu profesionální služeb. Tyto služby zahrnují mimo jiné také stavební nebo technický dozor investora, vyřízení přejímky bytu nebo domu, zastupování ve všech fázích projektování (už od vytvoření projektové dokumentace až po samotnou kolaudaci stavby), zajistění výkonu funkce koordinátora BOZP nebo poskytnutí profesionálního poradenství. V podstatě nezáleží na tom, jestli máte před sebou malou nebo větší stavbu, dozor a jeho výběr byste rozhodně neměli podceňovat.

Technický dozor pro čerpání financí z veřejných zdrojů

Zákon přesně definuje, v jakých konkrétních případech se bez dozoru neobejdete. Stavební dozor je povinností pro každého, kdo staví nebo rekonstruuje svépomocí. Stavební dozor pak spolu se stavebníkem provádí kontrolu nad dodržování veškerých nezbytných předpisů. Technický dozor je pak nařízen tam, kde je využíváno financí z veřejných rozpočtů. Tak to ukládá stavební zákon. V daných případe tedy toto nelze zanedbat.

Co je tedy vlastně technický dozor investora a o co přesně se stará? Takovýto člověk úzce spolupracuje s investorem a poskytuje mu rady již v projektovací fázi. Je vám tak schopen klidně ušetřit značné peníze. Pak rovněž dohlíží na samotnou realizaci stavby a upozorňuje na případné problémy. Na stavbyadozory.cz si lze nalézt kvalitní dozor, který si vše podstatné vezme na starost, a tak vám sníží výdaje i ušetří čas.


Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv