Reklama

Lis
5
2015

ZAJISTÍME VÁM LEVNÉ VOLÁNÍ S VELKOLEPOU SLUŽBOU VOIP

Účinná služba pro všechny klienty, kdo baží po cenově výhodném telefonování, to přesně je služba VoIP. Pojmenování Voice of Internet Protokol – VoIP – pochází z angličtiny a pojmenovává telefonování přes internet. Zájemce o tuto službu obdrží klasické telefonní číslo a může telefonovat z běžného stolního telefonu, který byl zprvu určen pouze pro telefonování přes pevnou linku, anebo z tabletu, počítače, notebooku i chytrého telefonu.

Důležitým přínosem volání přes internet je markantní ušetření nákladů. Po zápisu na webu Sbohempevnalinko.cz zákazník dostane telefonní číslo, poté jsou pro něj připraveny služby VoIP. V přehledné tabulce uvedené na internetových stránkách si každý zájemce o levné volání snadno zjistí, že pronajmutí telefonního čísla stojí od 1 Kč/měsíc a kolik zaplatí za telefonování do různých telefonních sítí. Servis VoIP na internetových stránkách Sbohempevnalinko.cz je přínosný díky tomu, že uživatelé neplatí veškerý paušál, ale jen to, co fakticky provolají. Uvedené telefonování přes internet je, mluvíme-li o kvalitě připojení, naprosto poměřitelné s pevnou telefonní linkou. Velmi záleží na kvalitě a rychlosti internetového připojení.

Jaký telefon je pro servis VoIP je neideálnější? Při nahrazování pevné linky se obecně doporučuje IP brána, eventuálně IP telefon. Stolní IP telefon má praktické funkce. Nabídka obchodu Sbohempevnalinko.cz pojímá jak jednoduché, tak i složité přístroje, jež se vyznačují dostatečně velkým displejem a hodnotným zvukem v HD rozlišení. Spotřebitelé, kteří si vyberou přenosné IP telefony, mají oblíbený Gigaset v kombinaci se sluchátky s nabíječkou a IP jednotkou. V e-shopu si můžete vybrat jak VoIP telefony, jako také VoIP brány, různé bezdrátové telefony a příslušenství. Praktický VoIP telefon se pyšní mnoha funkcemi, užitečné je převážně telefonování přes internet z kanceláře a souběžně i z domácnosti.


Comments are closed.

Publikovaných PR článků: 11686

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv