Reklama

Lis
23
2010

Zdraví a vitalita to je eshop Natural.cz

Abychom se cítili co nejlépe, je zapotřebí abychom dodržovali určitá pravidla. K udžení vnitřní homeostáze je zapotřebí dodržovat tři základní kriteria: správnou a vyváženou výživu (včetně pitného řežimu), zdraví a ničím nerušený spánek a dodržování pravidelné fyzické aktivity.

Správná výživa má několik kritérií, které ovšem nejsou dogmatem pro každého. Všechno se odvijí od získávání správného návyku, který výrazně ovlivňuje zdravotní stav . Základem je tedy dodržování pravidel nutričně vyvážené a pestré stravy a zajistit si tak pravidelný a vyvážený přísun bílkovin (nebo-li proteinů), tuků (nebo-li lipidů) a cukrů (nebo-li sacharidů). Nesmíme také opomenout pravidelný přísun stopových prvků, minerálů a vitamínů. Kvalitní , založené na přírodní výrobní bázy, jsou dostupné na eshopu Natural.cz Eshop Natural.cz, specializující se na přírodní kosmetiku, homeopatika a léčivé rostliny, nabízí široký sortiment doplňků, neobsahujích žádnou chemii ani uměle vytvořené látky. Produkty blahodárně působí na kosti, nehty, vlasy, pleť. Výrobky budou udržovat vaši tělesnou schránku vždy perfetkní.

Co dalšího můžeme udělat pro svou dobrou kondici? Zde je několik tipů, jak se cítit skvěle na těle i na duši.

  • Vytvořte si pravidelný návyk na určitou sportovní aktivitu. Díky pravidelné fyzické aktivitě se zlepšuje vaše srdeční činnost a také činnost oběhového systému
  • Dbejte na vyváženost stravy, která obsahuje dostatek nutričně bohatých látek, včetně vitamínů, stopových prvků a minerálních látek
  • Dbejte na dostatečný příjem antioxidačních látek – vitmánů C, E, beta-karotenu, selenu, zinku
  • Dávejte přednost konzumaci tuků s vyšší obsahem nenasycených mastných kyselin, které snižují hladinu cholesterolu v krvi
  • Vybírejte ovoce a zeleninu , bohaté na vysoký obsah vlákniny, která blahodárně působí na činnost střev a snižuje hladinu cholesterolu

A máte-li pocit, že vaše tělesná hmotnost díky určitým již zaběhnutým návykům, přinášíme vám několik tipů, jak si s redukcí tělesné hmotnosti díky správné úpravě jídelníčku vedou slavné filmové hvězdy.
Známou dietářkou je zpěvačka a herečka Jenife Lopez. J-Lo je vyznavačkou čichání grepefruitových olejů, jejichž aroma působí na enzymy v játrech, které napomáhají trávení. Tuto terapii používá také známá filmová herečka Carmen Electra.

Další fintou J-Lo jak snížit tělesnou hmotnost díky stravě je ta, že si po každém jídle vyčistí zuby. Průzkumy prokázaly, že pravidelné čištění zubů po každém jídle snižuje váhu až o 15%. Vysvětlení je následující. Po vyčištění zubů totiž mozek dostává signál, že je tělo nasycené.

Filmová megastar Angelina Jolie rozděluje příjem veškerých potravin na vhodné potraviny a nevhodné potraviny. Mezi vhodné potraviny Angelina řadí například bílý jogurt, sýr cottage, libové maso, rybi, čerstvá zelenina, bylinky, bylinkové nebo ovocné čaje, máslo, avokádo, za studena lisovaný slunečnicový olej nebo ze lněných semínek. Naopak mezi nevhdné potraviny patří kravské mléko, těstoviny, rýže, některé cereálie, kvasnice, pokrmy z kvasnic, ostrá nebo kořeněná jídla, sušené ovoce, oříšky, sušenky, čokoláda. Pro svou výjimečně sexy postavu má Angelina několik dalších tipů, jak na sobě pracovat. Angelina navštěvuje pravidelně saunu, pije hodně vody (ráno na lačno vypije sklenici teplé vody), pravidelně cvičí jógu, tchai chi a medituje.

Modelka Victoria Beckham je známá svým drastickým přístupem k potavinám. Její nejoblibenější dieta představuje tři sklenice šťávy z Aloe Vera a pět šálků zeleného čaje, bohatého na antioxidanty, které kombinuje společně s čerstvými jahodami. Tato dieta byla mnoha odborníky na výživu diagnostikována za velmi nevhodnou.


Publikovaných PR článků: 11686

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv